Що одягають українки | Vmodeli
Одяг українок

Що одягають українки

Жінки в Швеції носять чорно-сірий одяг і не одягають підбори. Скандинавські представниці прекрасної статі вдень і вночі ходять в спортивних костюмах і кросівках. Для американської леді одягнути дорогий костюм і кеди одночасно — взагалі не проблема… Тепер стає зрозумілим, чому наші жінки найкрасивіші!

Та тому що ми, українки, навіть за хлібом виходимо при повному параді! І пишатися нам дійсно є чим. На відміну від скандинавок і іспанок, ми здатні ходити в коротких і обтягуючих сукнях, які недорого можна купити в інтернет-магазині, круглий рік, і впевнено похитувати стегнами на високих підборах навіть по наших дорогах!

Що купують українки

Подібно англійкам, ми вибираємо бюджетні речі з мас-маркету. Але зате ми вміємо вибирати їх правильно і зі смаком. Судячи зі статистики покупок з інтернету українки найчастіше купують:

  • Облягаючі сукні;
  • Туніки;
  • Жіночі костюми;
  • Легінси;
  • Туфлі і чоботи на підборах.

До речі, з тих же статистичних даних. Найбільше грошей на те, щоб причепуритися, витрачають уродженки столиці і одеситки. А ось замовлення оформляють частіше за інших мешканки Вінницької та Миколаївської області.

Примітно, що жінки, які проживають в Житомирі, кладуть у кошик замовлень найбільше одягу. Але при цьому їх загальна вартість є однією з найнижчих. Як би там не було, все одно ми одягаємося краще за всіх!

Звідки дзвін

Любов до нарядів в українських жінок аж ніяк не раптова. Як і сто років тому, нас найменше чіпає фемінізація і емансипація, яка успішно царює в Західній Європі. Це проявляється і в стилі одягу. Поки інші намагаються бути нарівні з чоловіками, ми зачаровуємо і спокушаємо їх.

Якщо подивитися на фотографії наших прабабусь і прадідусів в молодості, то можна побачити: мода змінилася, але подача залишилася та ж. У загальних рисах: багато, красиво, видно здалеку.

На сьогоднішній день манеру українок одягатися порівнюються з французької модою століття тому. Поки інші прагнуть до рівноправності, ми одягаємося в сукні. І поки інші намагаються зайняти нішу поруч з чоловіками — ми над ними пануємо.

До речі кажучи, саме за відсутність емансипації, українка є найбільш завидною нареченою в усьому світі і по сьогоднішній день. Іноземець, який заходить в міжнародне весільне агентство, шукає саме її — Жінку з великої літери: Жінку-Господиню, Жінку-Хранительку домашнього вогнища, Жінку в платті і на підборах.

Просмотр: (105)