Методи відновлення зубів | Vmodeli
Прості методи відновлення зубів

Методи відновлення зубів

Красиві зуби і хороший стан порожнини рота — це половина успіху і запорука здоров’я людини. Дійсно, все в організмі людини пов’язано між собою, всі процеси, які в ньому протікають, залежать один від одного.

Банальний приклад: при неправильному прикусі або ж втрати зубів відбувається деформація щелепи і, як підсумок, — порушення правильної роботи травного тракту. Крім цього, втрата навіть одного зуба незабаром призводить до зміни щелепи і її деформації, дана проблема з часом стає більш помітна. Але, стоматологічні клініки Львова вирішуют проблеми і не такої складності.

Сучасній стоматології відомо багато способів відновлення нормальної роботи щелепи, а так само естетичного вигляду обличчя в цілому. Основними методами відновлення цілісності зубного ряду є: імплантація і протезування.

Протезування зубів ділиться на знімне і незнімне. Назви способів протезування говорять самі за себе. Знімне протезування дозволяє виймати протез з порожнини рота в будь-який час, коли це необхідно. Це дуже зручно тоді, коли потрібно провести гігієнічні заходи, але не завжди комфортно, тому що протез не зовсім щільно прилягає до ясен на відміну від незнімного протеза.

В останньому випадку протез витягти і поставити назад самостійно неможливо. Якщо необхідно внести будь-які зміни або поміняти зламаний протез, необхідно звернутися в спеціалізовану клініку.

Імплантування зубів більш новий і вдосконалений метод протезування. Імплантація має на увазі вкручування штучного кореня, по-іншому імпланта, в кісткову тканину. При цьому, імплантування ділиться на два види.

Кращі методи відновлення зубів

Перший вид — одноетапне імплантування. В даному випадку процес установки імплантів і сучасних коронок не займає багато часу, достатньо кілька годин. Імплант в даному випадку має порівняно невеликі розміри, тому процес вживлення проходить швидко і менш болісно.

Штучний корінь ставиться відразу після того, як був вилучений зуб, при цьому, додаткове хірургічне втручання не потрібно. Після чого ставиться тимчасова коронка. Зліпок, зроблений з зуба або з зубів направляється в лабораторію, де відбувається створення постійного протеза.

Двохетапне імплантування вважається традиційним методом відновлення зубів. Даний спосіб вимагає додаткового операційного втручання в момент встановлення імпланта. Весь процес установки імплантів і штучних зубів може тривати від кількох місяців до кількох років.

Просмотр: (52)